POLSCA Baltic Ferries Veerboten

POLSCA Baltic Ferries - Actuele Veerbootprijzen, Beoordelingen En Schepen

Over POLSCA Baltic Ferries

POLSCA Baltic Ferries is een Poolse veerbootmaatschappij die veerdiensten verzorgt tussen Polen en Zweden. Er zijn ongeveer drie afvaarten per week, het hele jaar door. De langste overtocht duurt 18 uur van Gdansk naar Nynáshamn, de kortste 6 uur en 15 minuten van Ystad naar Świnoujście. De vroegste afvaart is om 12:30 uur van Świnoujście naar Ystad en de laatste om 23:00 uur van Świnoujście naar Ystad. € 37,20 is de laagste prijs voor een POLSCA Baltic Ferries boeking deze maand.

Essentiële informatiePOLSCA Baltic Ferries
Gemiddelde prijs€ 257
Prijs voor boeking met auto€ 300
Prijs voor voetpassagiers€ 78
Gemiddelde overtochtduur18 uur
Aantal routes6
Aantal schepen7

*Prijzen kunnen wijzigen en zijn gebaseerd op de huidige beschikbaarheid. Laatst bijgewerkt op 25 augustus 2026

POLSCA Baltic Ferries
NationaliteitPools
HoofdkwartierŚwinoujście
EigendomstypeGecombineerd staats- en particulier bezit
Oprichtingsdatum2025

Promoties en goedkope aanbiedingen voor POLSCA Baltic Ferries

POLSCA kondigt plannen aan voor de route Gdańsk – Karlshamn
POLSCA Baltic Ferries breidt routes tussen Polen en Zweden uit met plannen voor de verbinding Gdansk – Karlshamn.

POLSCA Baltic Ferries breidt routes tussen Polen en Zweden uit met plannen voor de verbinding Gdansk – Karlshamn.

Geplaatst: 9 feb 2026

Vertrekbord voor POLSCA Baltic Ferries

woensdag 26 augustus 2026

VertrektijdRouteVeerbootmaatschappij

18:00

POLSCA Baltic Ferries

18:00

POLSCA Baltic Ferries

Laatste ticketprijzen voor POLSCA Baltic Ferries

do 27 aug, 18:00
POLSCA Baltic Ferries
€ 324,00
za 29 aug, 18:00
POLSCA Baltic Ferries
€ 324,00

POLSCA Baltic Ferries Geschiedenis

POLSCA Baltic Ferries is ontstaan door de fusie van Unity Line en Polferries, twee gevestigde veerbootmaatschappijen met een lange geschiedenis in de verbinding tussen Polen en Scandinavië.

Deze fusie brengt hun gezamenlijke ervaring samen onder één merk, met als doel de operationele efficiëntie te verbeteren en consistente servicenormen op alle routes te handhaven.

Het bedrijf blijft schepen en diensten exploiteren die voorheen onder beide merken werden beheerd, waardoor de continuïteit voor klanten gewaarborgd blijft en het netwerk als geheel wordt vereenvoudigd.

POLSCA Baltic Ferries Duurzaamheid

POLSCA Baltic Ferries opereert in overeenstemming met de geldende maritieme milieuregelgeving, met een focus op efficiënte bedrijfsvoering en verantwoord gebruik van hulpbronnen.

De inspanningen omvatten voortdurende verbeteringen in brandstofefficiëntie, vlootbeheer en operationele procedures om de milieubelasting van de overtochten over de Oostzee te verminderen. Deze maatregelen dragen bij aan duurzamer veerbootvervoer tussen Polen en Scandinavië.

Veerboten van POLSCA Baltic Ferries

POLSCA Baltic Ferries Routes

POLSCA Baltic Ferries Havens

Beoordelingen voor POLSCA Baltic Ferries

Er zijn momenteel geen beoordelingen voor POLSCA Baltic Ferries