Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci - Uusimad Parvlaevade Hinnad, Arvustused Ja Laevad

3.1 / 5
(1657 Hinnangud)

Grandi Navi Veloci (GNV) on üks Vahemere projekti “Motorways of the Sea” asutajaid. Ettevõte on parvlaevade kogumahutavuse poolest teisel kohal ning pardal olevate voodikohtade arvu poolest maailmas esikohal.

Grandi Navi Veloci (GNV) veab aastas 2,4 miljonit reisijat, 1 miljon sõidukit, 300 000 veoautot ja 77 000 lemmiklooma. GNV on uhke selle üle, et töötab maanteelt veetavate kaupade üleviimisel merele, et piirata süsiniku jalajälge ja parandada transpordi keskkonnamõju.

Grandi Navi Veloci alustas Tuneesia teenindamist Genovast 2003. aastal. Seejärel laiendas see Põhja-Aafrika ühendust Itaaliast Marokosse 2008. aastal. Seejärel avas GNV 2012. aastal uued liinid Prantsusmaa ja Maroko vahel.

Grandi Navi Veloci
Rahvusitaalia keel
PeakorterGenova
Omandiõiguse tüüpOsaühing
EmaettevõteMSC Group
Asutamise kuupäev1992

Grandi Navi Veloci kampaaniad ja soodsad pakkumised

GNV: Suve 2027 broneeringute avamine
GNV: suvised 2027. aasta parvlaevade broneeringud Alžeeriasse, Tuneesiasse, Marokosse, Sitsiiliasse ja Sardiiniasse – kuni 40% soodsamalt

GNV: suvised 2027. aasta parvlaevade broneeringud Alžeeriasse, Tuneesiasse, Marokosse, Sitsiiliasse ja Sardiiniasse – kuni 40% soodsamalt

Postitatud: 8. okt 2026

Lahkumislaud Grandi Navi Veloci jaoks

pühapäev, 11. oktoober 2026

VäljumisaegMarsruutMüüja

13:45

Grandi Navi Veloci

14:30

Grandi Navi Veloci

15:45

Grandi Navi Veloci

18:00

Grandi Navi Veloci

19:00

Grandi Navi Veloci

19:00

Grandi Navi Veloci

Viimased piletihinnad Grandi Navi Veloci jaoks

Suurepärane pakkumine!
P, 11. okt, 19:30
Grandi Navi Veloci
25,65 €
E, 12. okt, 12:00
Grandi Navi Veloci
34,60 €
E, 12. okt, 21:30
Grandi Navi Veloci
27,35 €

Korduma kippuvad küsimused Grandi Navi Veloci kohta

Need on kõige sagedamini esitatavad küsimused. Ei leia seda, mida otsid? Pole probleemi, võta ühendust ja me aitame sind hea meelega.

Kas ma saan jalgsi reisida Annabast Civitavecchiasse?
Jah. GNV parvlaevaga Annabast Civitavecchiasse saab reisida jalgsi. Valige broneerimisel jalgsi reisija valik, et näha uusimat saadavust ja hindu.
Milline parvlaevafirma opereerib Civitavecchia ja Annaba vahelisel parvlaeval?
GNV opereerib praegu Civitavecchia ja Annaba vahelisel parvlaevaliinil, pakkudes otseühendusi Itaalia ja Alžeeria vahel.
Kui kaua kestab parvlaev Civitavecchiast Annabasse?
Parvlaevasõit Civitavecchiast Annabasse võtab aega umbes 23 tundi ja 30 minutit. Sõiduajad võivad varieeruda olenevalt parvlaevaoperaatorist, ilmastikutingimustest ja aastaajast, seega on enne reisi alati hea mõte kontrollida uusimat sõiduplaani.
Kui kaua kestab parvlaev Annabast Civitavecchiasse?
Annaba ja Civitavecchia vaheline parvlaevasõit kestab umbes 23 tundi ja 30 minutit. Sõiduajad võivad varieeruda olenevalt parvlaevaoperaatorist, ilmastikutingimustest ja aastaajast, seega on alati hea mõte enne reisi uusim sõiduplaan üle vaadata.
Milline parvlaevafirma opereerib Annaba ja Civitavecchia vahelisel parvlaeval?
GNV opereerib praegu Annaba ja Civitavecchia vahelisel parvlaevaliinil, pakkudes otsesõite Itaalia ja Alžeeria vahel.

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci Marsruudid

Grandi Navi Veloci Sadamad

Hispaania, Baleaari Saared, Mallorca

Itaalia, Sitsiilia

Tuneesia

Itaalia, Sardiinia

Hispaania, Baleaari Saared, Menorca

Hispaania, Baleaari Saared

Prantsusmaa

Albaania

Grandi Navi Veloci lisamiseks mõeldud arvustused

3.1 / 5
1657 Arvustused

Määrdunud kabiinid, tolm äärtel, katkine…

Määrdunud kabiinid, tolm äärtel, katkine WC-pott, soojustuse puudumine...

Sahouane Bakhti, 3 päeva eestKogutud AFerry.com i järgi

Oli kena kahekohaline kajut. Kõik…

Oli kena kahekohaline kajut. Kõik sujus. Hea ühendus jalgsi reisijatega Palermo ja Napoli sadamatesse.

Marcel, 4 päeva eestKogutud AFerry.com i järgi

Parvlaev oli väga puhas ja…

Parvlaev oli väga puhas ja oma hinda väärt.

Kevin Morley, 5 päeva eestKogutud AFerry.com i järgi